Sztorm Mosty r. 2006-2007 - strona nieoficjalna

Herb
  • Witamy na stronie rocznika 2006/2007!!! Nabór otwarty- zapraszamy na zajęcia!!!

I Trener:

Adam Mackiewicz

tel.660 819 182

e-mail: mackiewicz.adamm@gmail.com

II Trener:

Marcin Kośnik

Kierownik drużyny:

Małgorzata Janas

tel.  606 696 089

e-mail: j.małgorzata@poczta.onet.pl

Dariusz Janas

e-mail: j.dariusz@poczta.onet.pl

Ostatni turniej sezonu za nami

• autor: sztorm2006, 2014-06-22 13:58

Wielkie słowa uznania należą się szóstce chłopaków, którzy nie zawiedli i stawili się na ostatnim turnieju w Rumi. Grając w tak okrojonym składzie bez żadnych zmian pokazali co w futbolu znaczą: ambicja, zaangażowanie, serce wkładane w każde spotkanie. Jeśli reprezentanci Polski graliby na takim poziomie (oczywiście zostawiając swoje umiejętności piłkarskie) dziś oglądalibyśmy ich mecze na MŚ w Brazylii. Jeszcze raz szacun chłopaki za grę i walkę. Wyniki nie są tu najważniejsze, ale dla statystyków:

SZTORM - ORKAN I 1-6 bramka Filip

SZTORM - ORKAN II 0-8

SZTORM - BAŁTYK 3-0 v.o.

SZTORM - WŁADYSŁAWOWO 1-3 bramka Tomek Baran

Waleczne serca szóstki to:

Artur Marchewicz - bramkarz, który bronił niczym natchniony (mimo nie wyleczonej do końca choroby)

Filip Freiberg - obrona, pomoc, atak, był wszędzie i walczył za dwóch

Kuba Kałaska - obrona, pomoc, atak, praktycznie nie do przejścia (kilkukrotnie ostro poturbowany zaciskał   zęby i pomagał drużynie by nie grała w osłabieniu)

bracia Tomek i Patryk Baran - obrona, pomoc, atak, bramka najmłodszego w drużynie i pozostawienie     przez obu mnóstwa zdrowia na boisku

Tomek Godlewski - obrona, pomoc, atak, zawodnik "nie do zdarcia" (młodszy od większości grających o 2 lata) nie pękał i walczył jak równy z równym.

JESZCZE RAZ PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH OBECNYCH ZAWODNIKÓW jak i ich rodziców.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.